Last update 27.07.2011
Jste náš 126819. návštěvník
 
PŘIHLÁSIT
 
  Úvodní stránka 
  O nás 
  Kariéra 
  Produkty 
  Realizace 
  Reference 
  Podpora 
  Kontakt 
 
 

Vítejte na webové stránce společnosti ATLAS Europe s.r.o.

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, distribucí, instalací a servisem satelitního navigačního systému na bázi družicové navigace GPS a mobilní komunikace GSM. Nad tímto produktem vytváříme rozšiřující aplikace vycházející z konkrétních požadavků našich zákazníků.

Mezi naše zákazníky patří řada významných českých i zahraničních dopravních společností. Jednotliví zákazníci kladou důraz na různé vlastnosti sledovacího systému, od prostého určení polohy vozového parku v reálném čase v rámci Česka, Slovenska i Evropy, přes sledování údajů z paluby vozidla ve formě knihy jízd (identifikace řidiče, evidence spotřeby paliva, průběh hladiny paliva v nádrži), přenášení logistických údajů mezi dispečerským centrem a řidičem, sledování údajů na vozidle či vozidlové soupravě (teplota v nákladovém prostoru, vstup do nákladového prostoru, evidence přípojného vozidla) až po sledování výkonu technologie nástavby (výkon vozidel zimní údržby, chod chladícího agregátu, činnost domíchávače betonu apod.). Častým požadavkem je také napojení systému sledování vozidel na firemní informační systém.

Dodávku obvykle řešíme formou instalace "na klíč", kdy v rámci pilotního nasazení prokážeme vhodnost implementace pro konkrétní použití, realizujeme případné změny a poté provedeme instalaci na vybraný vozidlový park zákazníka.

 
 
ping